Frierss Karinthische rauwe ham met tuinkruiden, 100 g
Exquise ham
Kenmerken & Voordelen
- Zorgvuldig aan de lucht gedroogd
- Met een fijn kruidenjasje
- Delicaat pittig
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Deze unieke hamspecialiteit brengt de authentieke Karinthische smaak rechtstreeks in huis! Het zorgvuldig aan de lucht gedroogde, delicaat gerookte vlees is verpakt in een kruidenjasje. Het is heerlijk op elke koude schotel en kan worden meegenomen tijdens het wandelen.
| Art. nr.: | FRI-7088 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9002792070880 |
| Producentnummer: | 7088 |
| Merken: | Frierss |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Algemene informatie: | Het aangegeven gewicht kan variëren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
Rauwe ham tuinkruiden
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1143 / 273 kj / kcal |
| Vet | 15,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 6 g |
| Koolhydraten | 1,6 g |
| waarvan Suiker | 0,9 g |
| Eiwitten | 32,1 g |
| Zout | 4,3 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Oostenrijk, www.frierss.at |
|---|
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Frierss Karinthische rauwe ham met tuinkruiden
2 recensies in andere talen
4,9 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 7 | (87%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (12%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
8 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Recept: Streetfood uit Israël
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten