Frierss Gailtaler Braadworst 3 st., 375 g
Specialiteit met spek
Kenmerken & Voordelen
- De beste braadworst van Oostenrijk 2021
- Gemaakt van lokaal rundvlees en varkensvlees
- Verfijnd met spek
- Delicaat pittig en sappig
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Voor deze worstspecialiteit gebruikt Frierss alleen mager, lokaal rundvlees en varkensvlees. De fijne spekblokjes en een exquise kruidenmelange geven deze braadworst zijn eersteklas smaak.
Voor meer plezier op de grill!
De Gailtaler Braadworst met Karinthische spek van de Villachse vlees- en worstspecialist Frierss werd door het tijdschrift "Zeit für GENUSS Grillen 2021" van de Oostenrijkse landbouwuitgeverij als eerste bekroond bij de nationale worstproeverij.
Net op tijd voor het barbecueseizoen werden de beste worsten van Oostenrijk gekozen. Onder leiding van vleessommelier Johannes Rottensteiner werden 23 bekende Oostenrijkse worsten geproefd. Frierss Gailtaler Bratwurst overtuigde de jury en kreeg de eerste plaats met 4,9 van de 5 punten. "Rokerige, rokerige tonen en nootmuskaat, bacon, perfect mondgevoel, heerlijk" was de kritiek van de jury.
| Art. nr.: | FRI-4028 |
|---|---|
| Inhoud: | 375 g |
| EAN: | 9002792040289 |
| Producentnummer: | 604028 |
| Merken: | Frierss |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
Ingrediënten
varkensvlees, rundvlees, nitriet pekelzout, natriumnitriet (E250), Kruiden, glucose, natriumascorbaat (E301)[1], kaliumnitraat (E 252)[2], drinkwater, spek, nitriet pekelzout, natriumnitriet (E250)[2], suiker, Natrium[3], mononatriumglutamaat (E 621)[4], antioxidant[1], kruiden, varkensdarm
- Antioxidant
- conserveermiddel
- Stabilisator
- smaakversterker
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1235 / 295 kj / kcal |
| Vet | 25,2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 11,2 g |
| Koolhydraten | 1,4 g |
| waarvan Suiker | 0,5 g |
| Eiwitten | 15,7 g |
| Zout | 2,4 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Oostenrijk, www.frierss.at |
|---|
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Frierss Gailtaler Braadworst 3 st.
2 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 4 | (66%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (16%) |
| 3 Sterren | | 1 | (16%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
6 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten