ConFusion Mikura Sakekasu - Rode Rijstazijn 'Akane', 300 ml
Zacht mondgevoel, fijn uitgebalanceerde zuurgraad
€ 12,99
(€ 43,30 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt in Japan
- Gerijpt in houten vaten
- Complex aroma
Bijpassend
Beschrijving
De Japanse Mikura Sakekasu - Rode Rijstazijn 'Akane', die lang gefermenteerd is in houten vaten – geproduceerd in de prefectuur Mie en meer dan 3 jaar gerijpt in houten vaten. Het rijke en complexe aroma met tonen van umami en gerijpte rijst is te danken aan de lange rijpingstijd. Perfect voor sushi, dressings, marinades, pickles en zelfs voor zelfgemaakte ketchup- of tomatensauzen.
| Art. nr.: | COF-F1409 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 ml |
| EAN: | 4562215770810 |
| Producentnummer: | F1409 |
| Merken: | ConFusion |
| Eigenschappen: | Bevat alcohol, Zonder toegevoegde suikers |
Ingrediënten
rijst azijn
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 71 / 17 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 5,1 g |
| waarvan Suiker | 5,1 g |
| Eiwitten | 0,3 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | ConFusion - Asiatisch kochen Mag. Clemens Drdla, Wilhelm-Exner-Gasse 13, 1090, Wien, Oostenrijk, info@confusion-kochen.at, www.confusion-kochen.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor ConFusion Mikura Sakekasu - Rode Rijstazijn 'Akane'
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.450 producten