Classic Ayurveda Biologische AyurChoc Latte, 220 g
Met Ayurvedische kruiden
€ 7,99
(€ 36,32 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Instant cacaodrank
- Delicate karamelsmaak
- Gemaakt van geselecteerde ingrediënten
Beschrijving
Dit instant cacaopoeder is samengesteld uit uitgelezen ingrediënten. Vollemelkpoeder, cacao en geurige Ayurvedische kruiden worden verfijnd met palmyra suiker, die de cacao een lichte karamelsmaak geeft. Perfect om te dromen en je goed te voelen.
Bereiding:
Giet ongeveer 150 ml heet, niet meer kokend water over 2 theelepels, roer, laat even trekken en geniet.
| Art. nr.: | XAY-AN-10153 |
|---|---|
| Inhoud: | 220 g |
| EAN: | 4032582020042 |
| Producentnummer: | 10153 |
| Merken: | Classic Ayurveda |
| Certificeringen: | Bio Siegel, Biologisch gecertificeerd |
| Bewaarinstructies: | Binnen 3 weken na opening consumeren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1691 / 404 kj / kcal |
| Vet | 10 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 6,8 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| waarvan Suiker | 67 g |
| Eiwitten | 9,2 g |
| Zout | 0,16 g |
Ingrediënten
27,85 % palmyra suiker[1], 17,41 % melkpoeder[1], rohrzucker[1], 15,54 % cacao[1], kokosmelkpoeder[1], johannesbrood[1], kaneel[1], tonkabonen[1], Steenzout, Orangenschale[1], 1,18 % kurkuma (curcuma longa)[1], johannesbroodpitmeel[1], inuline[1], 0,59 % gember[1], kardemom (elettaria cardamomum)[1], lange peper (Pippali, Piper longum)[1], Gewürznelken[1], Chilli[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Duitsland, www.amla.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Classic Ayurveda Biologische AyurChoc Latte
Uit ons magazine:
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 13.000 producten