BioKing Biologische Acerola Poeder , 200 g
Ideaal als drankpoeder en om toe te voegen aan desserts
€ 29,99
(€ 149,95 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Licht zurige smaak
- Met een fijne appelsmaak
- Bevat van nature vitamine C
Beschrijving
De acerola komt oorspronkelijk van het Mexicaanse schiereiland Yucatan en wordt tegenwoordig vooral geteeld in Brazilië, Azië en India. De vrucht, die tussen geel en donkerrood gekleurd is, heeft een overtuigende smaak met een licht zure appelaroma en wordt nog steeds traditioneel gebruikt in India en in de Amerikaanse regenwouden.
Aanbevolen dosering:
Meng naar behoefte 1-2 keer per dag een afgestreken theelepel (ca. 1,5 g) met fruit- en groentesappen. Ook zeer geschikt met rijstmelk, of geniet ervan met yoghurt, karnemelk, muesli's, desserts, fruitbereidingen, enz.
Opmerking voor mensen met een allergie:
Kan sporen bevatten van gluten, noten, soja en sesamzaad als gevolg van het productieproces.
| Art. nr.: | XAY-PL-100301 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 9120013230216 |
| Producentnummer: | 100301 |
| Merken: | BioKing |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, F - sojabonen, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1172 / 280 kj / kcal |
| Vet | 1,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,5 g |
| Koolhydraten | 63,8 g |
| waarvan Suiker | 11,2 g |
| Vezels | 3,1 g |
| Eiwitten | 3,8 g |
| Zout | <0,1 g |
Samenstelling
| Samenstelling | per 1,5 g |
|---|---|
| vitamine C | 255 mg |
Ingrediënten
acerola (malpighia glabra) poeder[1], Maniok
- van k.b.L.
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioKing Biologische Acerola Poeder
Uit ons magazine:
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten