BioArt Chocolade Herzlichen Glückwunsch, 70 g
Knapperig genot met romige zoetheid
€ 7,99
(€ 114,14 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijne witte chocolade
- Met krokante rijst-crispies
- Romig & zoet
Bijpassend
Beschrijving
Deze chocoladecreatie brengt romig smeltende witte chocolade samen met knapperige rijst-crispies. De combinatie van fluweelzachte zoetheid en een krokante bite zorgt voor een verrassend en evenwichtig smaakavontuur. Perfect als cadeau voor iedereen die houdt van chocolade met een extra knapperige touch.
| Art. nr.: | BIOG-325739 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9006241310633 |
| Producentnummer: | 325739 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2428 / 580 kj / kcal |
| Vet | 38 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 24 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan Suiker | 54 g |
| Eiwitten | 6,1 g |
| Zout | 0,22 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Chocolade Herzlichen Glückwunsch
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten