Bauck Mühle Bio Wunderbrot Gold, 600 g
Glutenvrije broodmix met kurkuma & goudgele gierst
€ 4,99
(€ 8,32 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt met glutenvrije havervlokken
- Rijk aan zaden & pitten voor een knapperige bite
- Alleen water toevoegen – klaar om te bakken
Bijpassend
Beschrijving
Wunderbrød Gold van Bauck Mühle is een heerlijke, glutenvrije broodmix op basis van havervlokken, verschillende pitten, zaden, goudgele gierst en kurkuma. Deze mix bevat geen meel, geen gist en geen toegevoegde suikers: alleen puur natuur. Meng de mix eenvoudig met water en je bakt in een handomdraai een voedzaam volkorenbrood, rijk aan vezels, eiwitten en omega-3. Wunderbrød Gold heeft een iets mildere smaak dan het klassieke Wunderbrød en is perfect als stevig ontbijt of voedzame lunch.
Bereidingswijze:
- Doe de inhoud van de verpakking in een kom, voeg 550 ml kokend water toe en roer goed door. Laat 20 minuten wellen.
- Schep het deeg in een goed ingevette cakevorm (25 x 10 cm). Maak het oppervlak glad met een natte spatel en druk stevig aan.
- Bak het brood 70 minuten in een voorverwarmde oven op 200 °C (boven-/onderwarmte).
- Haal het brood direct uit de vorm en laat volledig afkoelen voordat je het snijdt.
| Art. nr.: | MM-414038 |
|---|---|
| Inhoud: | 600 g |
| EAN: | 4015637827377 |
| Producentnummer: | 414038 |
| Merken: | Bauck Mühle |
| Certificeringen: | Bio Siegel |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, M - mosterd, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder toegevoegde suikers, Zonder gist |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1859 / 444 kj / kcal |
| Vet | 23 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3,3 g |
| Koolhydraten | 34 g |
| waarvan Suiker | 0,9 g |
| Vezels | 13 g |
| Eiwitten | 18 g |
| Zout | 1,4 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Duitsland, kundenservice@bauck.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Bauck Mühle Bio Wunderbrot Gold
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten