Bauck Mühle Bio Wunderbrood met Noten, 600 g
Broodmix voor snelle bereiding
€ 5,99
(€ 9,98 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt met glutenvrije havervlokken
- Rijk aan noten, zaden en pitten
- Enkel water toevoegen
Bijpassend
Beschrijving
Het Wunderbrød met noten van Bauck Mühle is een voedzame, glutenvrije broodmix die je enkel hoeft te mengen met water. Door de combinatie van glutenvrije havervlokken en een rijke mix aan noten en zaden bak je in een handomdraai een stevig, ambachtelijk brood – helemaal zonder meel of gist. Dankzij deze ingrediënten is het brood een bron van vezels, eiwitten en omega-3 vetzuren.
Snel klaar:
- Doe de inhoud van het pak in een kom, voeg 550 ml kokend water toe en laat 20 minuten wellen.
- Schep het deeg in een ingevette cakevorm (25 x 10 cm). Strijk glad met een natte spatel en druk lichtjes aan.
- Bak 70 minuten in een voorverwarmde oven op 200 °C (boven- en onderwarmte).
- Haal direct uit de vorm en laat het brood volledig afkoelen voor je het snijdt.
Klassieke bereiding:
- Giet 500 ml koud water bij de broodmix, roer goed door en laat 3 uur of een hele nacht in de koelkast rusten.
- Doe het deeg in de vorm en zet deze in de koude oven.
- Bak zonder voorverwarmen 80 minuten op 200 °C (boven- en onderwarmte).
Tips:
- Laat het brood volledig afkoelen voordat je het aansnijdt.
- Het brood is prima in porties in te vriezen.
- Geen broodvorm? Vorm simpelweg een brood op een met bakpapier beklede bakplaat.
- Wil je een heerlijk vruchtenbrood? Voeg wat fijngehakte gedroogde vruchten zoals dadels, vijgen of abrikozen toe aan het deeg.
| Art. nr.: | MM-388838 |
|---|---|
| Inhoud: | 600 g |
| EAN: | 4015637827094 |
| Producentnummer: | 388838 |
| Merken: | Bauck Mühle |
| Certificeringen: | Bio Siegel |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, M - mosterd, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder gist |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2047 / 489 kj / kcal |
| Vet | 31 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 4 g |
| Koolhydraten | 26 g |
| waarvan Suiker | 1,1 g |
| Vezels | 13 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 1,3 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Duitsland, kundenservice@bauck.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Bauck Mühle Bio Wunderbrood met Noten
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten