Ankerkraut BBQ Rub "Pull that Piggy", Pak, 250 g
Voor de Amerikaanse grillspecialiteit "Pulled Pork"
€ 8,99
(€ 35,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Licht rokerig pittig
- Met Chipotle Japalenos
- Smaakt goed bij veel vleesgerechten
Beschrijving
De Ankerkraut Rub "Pull that piggy" is een licht pittige droge marinade voor de bekende US BBQ specialiteit "Pulled Pork". Een langzame bereiding en de lage temperatuur zijn belangrijk bij pulled pork. Je neemt een stuk van de schouder of nek van een varken van 2-5 kg, besprenkelt het met olie of wrijft het in met bijvoorbeeld mosterd (zodat de rub beter vasthoudt). Wrijf het nu royaal in met onze Pulled-Pork Rub en laat het 12-24 uur luchtdicht intrekken (het beste in cellofaan verpakken). Daarna is het vlees klaar om te grillen en er zijn honderden mogelijkheden om het te bereiden.
| Art. nr.: | AK-4260347892522 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 4260347892522 |
| Producentnummer: | 4260347892522 |
| Merken: | Ankerkraut |
| Soort voeding: | vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | L - selderij, M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder conserveringsmiddelen, Zonder smaakversterkers |
Ingrediënten
Pull that Piggy
zoete paprika, Meersalz, rohrzucker, ui, knoflook, zwarte peper, komijn, selderij, oregano, jalapeno gerookt (jalapeños, Rook), laurierblaadjes
Kan sporen van mosterd bevatten.
Voedingswaarde
Pull that Piggy
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1089 / 260 kj / kcal |
| Vet | 4,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 42 g |
| waarvan Suiker | 37 g |
| Eiwitten | 7,2 g |
| Zout | 26,1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Duitsland, www.ankerkraut.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ankerkraut BBQ Rub "Pull that Piggy"
4 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 6 | (85%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (14%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
7 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 4 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
- Honing - Een geschenk van bijen
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten