Alnatura Biologische Tomatenstukjes met Kruiden, 240 g
Zongerijpte, Italiaanse tomaten in blik
€ 1,39
(€ 5,79 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Basilicum & oregano smaak
- Typische mediterrane smaken
- Voor veel kookideeën
Beschrijving
De vers geoogste tomaten in het blik worden gecombineerd met de heerlijk frisse kruiden van basilicum en oregano. Dit in Italië zongerijpte product belooft een bijzonder intense mediterrane smaak, bijvoorbeeld op pizza's, bruschetta, maar ook in soepen en sauzen. De ideale basis voor je volgende Italiaanse avond met vrienden.
| Art. nr.: | MM-144433 |
|---|---|
| Inhoud: | 240 g |
| EAN: | 4104420244665 |
| Producentnummer: | 144433 |
| Merken: | Alnatura |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Na opening koelen en binnen enkele dagen consumeren |
| Herkomst van de grondstof: | Italië |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 109 / 26 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 4,8 g |
| waarvan Suiker | 4,4 g |
| Vezels | 1,7 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Tomatenstukjes met Kruiden
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
3 beoordelingen
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
- Snelle zomerkeuken: zonder vlees & moeite
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten