UNI-EAGLE Sriracha Super Hot Chilisaus, 740 ml

Sriracha chilisaus - Zeer pittig

€ 6,99

(€ 9,45 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 740 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Intense chilipeperhitte
  • Fruitige smaak van rode pepers
  • Ideaal voor vlees & pasta

Vaak samen gekocht met dazu Biologische Sambal Oelek, 140 g

UNI-EAGLE Sriracha Super Hot Chilisaus, 740 ml € 6,99 (€ 9,45 / L)
dazu Biologische Sambal Oelek, 140 g € 6,49 (€ 46,36 / kg)
Totaalprijs: € 13,48
Beschrijving

Voor iedereen die van een duidelijke kick houdt: deze Sriracha brengt intense pittigheid en de typische fruitige smaak van rode pepers op je bord. Ideaal voor pastagerechten, geroosterd vlees of als vurige topping voor pizza. Een must voor liefhebbers van sterke chilisauzen.

Art. nr.: KK-58082
Inhoud: 740 ml
EAN: 016229930677
Producentnummer: 58082
Merken: UNI-EAGLE
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, D - vis, F - sojabonen, H - noten, L - selderij, O - zwaveloxide en sulfieten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening koelen
Sriracha Super Hot Chilisaus

70 % Chilli, suiker, knoflook, Zout, brandewijn azijn, water, stabilisator (xanthaangom (E415)), Conserveermiddel (Kaliumsorbaat (E202))

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.kreyenhop-kluge.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor UNI-EAGLE Sriracha Super Hot Chilisaus