UNI-EAGLE Sriracha Hot Chilisaus, 430 ml

Sriracha pittige chilisaus MSG-vrij

€ 4,39

(€ 10,21 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 430 ml

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zonder toegevoegde glutamaat
  • Zeer hete, sterke chilikick
  • Perfect voor marinades & soepen

Vaak samen gekocht met Sonnentor Biologische Chakalaka Kruidenmix, 65 g

UNI-EAGLE Sriracha Hot Chilisaus, 430 ml € 4,39 (€ 10,21 / L)
Sonnentor Biologische Chakalaka Kruidenmix, 65 g € 3,99 (€ 61,38 / kg)
Totaalprijs: € 8,38
Beschrijving

De pittige variant voor moedige chilifans. Zonder toegevoegde glutamaat, maar met pure chilikracht en een subtiel vleugje knoflook. Past perfect bij Aziatische gerechten, gegrild vlees of om soepen en marinades op smaak te brengen. Voor iedereen die van echt heet houdt.

Art. nr.: KK-8493
Inhoud: 430 ml
EAN: 016229912437
Producentnummer: 8493
Merken: UNI-EAGLE
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, D - vis, F - sojabonen, H - noten, L - selderij, O - zwaveloxide en sulfieten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening koelen
Sriracha Hot Chilisaus

56 % Chilli, knoflook, suiker, Zout, riet azijn, Conserveermiddel (Kaliumsorbaat (E202)), stabilisator (xanthaangom (E415))

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.kreyenhop-kluge.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor UNI-EAGLE Sriracha Hot Chilisaus