Rudolf Lugitsch Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1.000 ml
Uit gecontroleerde biologische teelt
€ 28,99
(€ 28,99 / L, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 100% pompoenpitten uit Oostenrijk
- Met een nootachtige smaak
- Gemalen in de steenmolen
Beschrijving
Alleen de beste pompoenzaden zonder schil uit gecontroleerde biologische teelt worden gebruikt voor de productie van Stiermarkse biologische pompoenpitolie. De pompoenzaden worden zorgvuldig gereinigd en fijngemalen in een stenen molen en worden alleen gemengd met water en zout. Deze zaadpulp wordt geroosterd en voorzichtig geperst om de heerlijke nootachtige smaak van de typische Stiermarkse pompoenzaadolie te creëren.
Alleen pompoenpitten uit bepaalde Oostenrijkse districten worden gebruikt volgens strikte richtlijnen. Dit zorgt ervoor dat alleen de beste ingrediënten worden verwerkt. Teeltinspecties, veldinspecties en oogstinspecties worden regelmatig uitgevoerd om de hoge kwaliteit van de pompoenpitolie te garanderen.
| Art. nr.: | RL-771003 |
|---|---|
| Inhoud: | 1.000 ml |
| EAN: | 9001837771003 |
| Producentnummer: | 771003 |
| Merken: | Rudolf Lugitsch |
| Certificeringen: | Bio AUSTRIA, g.g.A. |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
100 % Oostenrijkse pompoenpitten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3768 / 900 kj / kcal |
| Vet | 100 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 19 g |
| waarvan enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 34 g |
| waarvan Meervoudig onverzadigde vetzuren | 47 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| vitamine E (tocoferol) | 29 mg |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Rudolf Lugitsch KG, Gniebing 122, 8330, Feldbach, Oostenrijk, www.lugitsch.eu |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rudolf Lugitsch Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA
12 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 15 | (93%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 1 | (6%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
16 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 12 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Goulashsoep – het Hongaarse nationale gerecht
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten