Demmers Teehaus Vruchtenthee Danke, 100 g
Een warm dankjewel uit je theekopje
€ 8,79
(€ 87,90 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Sfeervol bloemenontwerp, ideaal om cadeau te geven
- Exquise, fruitig perzikaroma
- Extra verfijnd met stukjes perzik
Bijpassend
Beschrijving
Met deze liefdevolle limited edition verras je iemand die je dierbaar is met een smaakvol gebaar. De rijke fruitmelange combineert frisse hibiscus, rozenbottelschil en knapperige appelstukjes met een vleugje zonnige sinaasappelschil.
De absolute ster van deze thee zijn de gevriesdroogde, licht gesuikerde perzikstukjes. Ze geven de losse premiumthee een heerlijk zomerse zoetheid en een intens fruitig aroma.
Dosering:
8-9 theelepels per liter
| Art. nr.: | DT-00-09659 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9004163326671 |
| Producentnummer: | 00-09659 |
| Merken: | Demmers Teehaus |
| Thee: | los |
| Weektijd: | 5 Minuten, 6 minuten, 7 Minuten, 8 Minuten |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder cafeïne |
Ingrediënten
rozenbottel schelpen, Hibiscus, Apfelstücke, Orangenschale, aroma, Pfirsichstücke gefriergetrocknet, gezuckert
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 0,8 g |
| waarvan Suiker | 0,4 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus Vruchtenthee Danke
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten