Demmers Teehaus Mango Cocktail, 100 g
Jouw exotische tropenmoment
€ 7,49
(€ 74,90 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Intense geur van rijpe mango
- Mooie dieprode kleur
- Met stukjes ananas en mango
Bijpassend
Beschrijving
Haal het vakantiegevoel van zonovergoten fruit gewoon in huis! Deze tropische fruitmelange combineert het krachtige aroma van rijpe mango met een zachte basis van rozenbottel en hibiscus. Sappige stukjes mango, ananas, frisse sinaasappelschil en knapperige appel zorgen samen voor een heerlijk exotische smaakbeleving.
Bij het inschenken kleurt de thee prachtig dieprood en verspreidt zich direct een onweerstaanbaar tropisch aroma. Geniet warm op een luie middag of ijskoud als verfrissende ijsthee – met een beetje rietsuiker maak je van ieder moment een paradijs op aarde!
Dosering:
8-9 theelepels per liter
| Art. nr.: | DT-00-05811 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9004163058114 |
| Producentnummer: | 00-05811 |
| Merken: | Demmers Teehaus |
| Thee: | los |
| Weektijd: | 5 Minuten, 6 minuten, 7 Minuten, 8 Minuten |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder cafeïne |
Ingrediënten
rozenbottel schelpen, Hibiscus, Apfelstücke, Mangostukken (Mango, suiker), Ananasstücke (ananas, suiker), Orangenschale, aroma, goudsbloemen
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 0,8 g |
| waarvan Suiker | 0,4 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus Mango Cocktail
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten