Demmers Teehaus Fruittea Hawaii Cocktail, 100 g
Jouw tropische minivakantie in een kopje
€ 7,49
(€ 74,90 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Tropische mix met papaya & mango
- Fris-zure basis van hibiscus
- Heerlijk als fruitige ijsthee
Bijpassend
Beschrijving
Met de Hawaii Cocktail haal je direct dat zomerse, tropische gevoel in huis – gewoon in je theekop! Deze exotische, lichtzure melange combineert sappige stukjes ananas, papaya en mango met verfijnde korinthen en frisse sinaasappelschil. Als basis zorgen krachtige hibiscusbloemen en rozenbottel voor een dieprode kleur na vijf tot acht minuten trekken en geven de thee een sprankelende, frisse afwerking.
Proef de zomerse smaken van zongerijpte perzik en tropische vruchten voor een kleine smaakvakantie, elke dag weer. Ideaal om warm te drinken of ijskoud als basis voor creatieve ijsthee of zomerse mocktails – deze fruitige thee geeft je altijd dat vakantiegevoel!
| Art. nr.: | DT-00-05541 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9004163055410 |
| Producentnummer: | 00-05541 |
| Merken: | Demmers Teehaus |
| Thee: | los |
| Weektijd: | 5 Minuten, 6 minuten, 7 Minuten, 8 Minuten |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder cafeïne |
Ingrediënten
Hibiscus, rozenbottel schelpen, Korinthen geölt, Ananasstücke (ananas, suiker), Papayastukken (Papaya, suiker), Mangostukken (Mango, suiker), Orangenschale, aroma
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 0,8 g |
| waarvan Suiker | 0,4 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus Fruittea Hawaii Cocktail
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten