Demmers Teehaus BIO Japan Matcha Ready Mix, 200 g
Traditionele Japanse matcha ontmoet zachte kokossuiker!
€ 32,99
(€ 164,95 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Hoogwaardig matchapoeder uit het zuiden van Japan
- Gezoet met biologische kokossuiker
- Perfect voor matcha latte en om mee te bakken
Bijpassend
Beschrijving
De BIO Japan Matcha Ready Mix brengt exclusieve gemalen groene thee uit Zuid-Japan samen met de milde, moutige zoetheid van biologische kokossuiker. Dankzij deze bijzondere combinatie maak je in een handomdraai heerlijke matcha-dranken: gemakkelijk te bereiden, perfect in balans en met een prachtige olijfgroene kleur. Ontdek een zachte, lichtzoete smaakbeleving bij iedere slok!
Bereidingstip:
Voor een perfecte matcha latte voeg je een volle theelepel poeder toe aan een glas en giet je er 250 ml warme of koude, luchtig opgeschuimde (plantaardige) melk bij. Goed roeren tot alles is opgelost. Ook heerlijk als creatieve smaakmaker in je favoriete baksels en desserts!
| Art. nr.: | DT-00-96751 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 9004163131343 |
| Producentnummer: | 00-96751 |
| Merken: | Demmers Teehaus |
| Thee: | los |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Bewaarinstructies: | Droog bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1537 / 367 kj / kcal |
| Vet | 1,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 79,9 g |
| waarvan Suiker | 66,3 g |
| Eiwitten | 5,9 g |
| Zout | 0,1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus BIO Japan Matcha Ready Mix
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten