Ankertee Creamy Peach Oolong Tea - Blik, 140 g
Zachte oolong & romige vanille
€ 12,99
(€ 92,79 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Perzik & aroma & balans
- Ongeveer 70 kopjes inclusief hersluitbare verpakking
- Zacht & harmonieus & karaktervol
Bijpassend
Beschrijving
Deze halfgefermenteerde oolong combineert de frisse lichtheid van groene thee met de rijke diepte van zwarte thee. Met een vleugje romige vanille en subtiele perzik ontstaat een uitgebalanceerde thee voor ontspannen momenten. Het stijlvolle blik bewaart het delicate aroma, zodat iedere kop verrassend vol en verkwikkend blijft.
| Art. nr.: | AK-69988 |
|---|---|
| Inhoud: | 140 g |
| EAN: | 4062988022166 |
| Producentnummer: | 69988 |
| Merken: | Ankertee |
| Thee: | los |
| Kan sporen bevatten van: | L - selderij, M - mosterd |
| Weektijd: | 2 Minuten, Een minuut |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Op smaak gebracht |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 33 / 8 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 1,6 g |
| waarvan Suiker | 1,3 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Oolong thee, aroma’s, 0,5 % stukjes perzik (perzik, Rijstmeel), goudsbloemblaadjes
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Duitsland, www.ankerkraut.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ankertee Creamy Peach Oolong Tea - Blik
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten