Ankerkraut Airfryer Kruidenbox
Pittig trio voor je airfryer
€ 19,99
(Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 3-delig cadeauset
- Voor frietjes, groenten & kipgerechten
- Stijlvolle box met doorkijkvenster
Bijpassend
Beschrijving
Met deze box heb je altijd de juiste smaakmakers in huis voor afwisselende gerechten uit de airfryer. Het frietzout, de kipkruiden en de ovengroentenmix zorgen ervoor dat alles heerlijk krokant wordt vanbuiten en mals blijft vanbinnen. Perfect bij vlees, maar ook bij vegetarische bijgerechten – en het is hét cadeau voor iedereen die graag lekker en licht eet!
| Art. nr.: | AK-4062988021039 |
|---|---|
| Inhoud: | 1 set |
| EAN: | 4062988021039 |
| Producentnummer: | 4062988021039 |
| Merken: | Ankerkraut |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder palmolie |
Ingrediënten
Meersalz, ui, knoflook, zoete paprika, Schwarzer Pfeffer (Piper nigrum),
Meersalz, zoete paprika, Peterselie, knoflook, marjolein, Fenegriekzaad, geplette pepers, karwij, nootmuskaat
76 % Meersalz, zoete paprika, mosterdmeel, ui, Peterselie, 1,9 % Gerookt zout (Meersalz, Rook), knoflook, oregano
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 733 / 175 kj / kcal |
| Vet | 2,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan Suiker | 18 g |
| Eiwitten | 6,8 g |
| Zout | 45,5 g |
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 758 / 181 kj / kcal |
| Vet | 3,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan Suiker | 15 g |
| Eiwitten | 8,4 g |
| Zout | 45 g |
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 314 / 75 kj / kcal |
| Vet | 1,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 9,4 g |
| waarvan Suiker | 5,8 g |
| Eiwitten | 4,1 g |
| Zout | 77,5 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Duitsland, www.ankerkraut.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ankerkraut Airfryer Kruidenbox
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Recept: Streetfood uit Israël
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten